flash
 

Zdjęcia reklamowe

tl_files/img_glowne/fotografia.jpg

Agencja Reklamowa ARS NOMINEM Kraków, Warszawa oferuje profesjonalną fotografię reklamową oraz okolicznościową. W Ars Nominem Kraków, Warszawa każdy fotograf wykonujący swoją pracę podchodzi do niej z niebywałą pasją, która najlepiej określa nasze podejście do fotografii. Kochamy to co robimy, dlatego nasi Klienci zawsze otrzymują materiały na najwyższym, światowym poziomie w najniższej rynkowej cenie.

Każde z wykonywanych przez nas zdjęć oraz ujęć, cechuje niezwykle kreatywne podejście do fotografowanego tematu oraz indywidualny charakter obrazu. Rezultaty jakie uzyskujemy w ARS NOMINEM Kraków, Warszawa w pełni spełniają wymagania naszych Klientów. 


Wszystkie wykonywane przez nas zdjęcia są tworzone przy użyciu najlepszego sprzętu fotograficznego oraz docelowo przenoszone na wybrany przez klienta nośnik (druk, nagrywanie na płytkę, wgrywane na pamięci zewnętrzne itp.).

Wykonywane w naszej Agencji zdjęcia poddajemy obróbce graficznej, tak aby efekt końcowy w pełni spełnił oczekiwania naszych klientów. Przykładowe korekty zdjęć jakie możemy wykonać to: retusz, zmiana koloru zdjęcia (sepia itp.), dodanie elementu do zdjęcia, usunięcie elementów ze zdjęcia (np. zmarszczek na twarzy), dodanie tekstu itp.

W ofercie m.in:


  • fotografia reklamowa (do katalogów, broszur, ulotek, na strony www itp.),

  • fotografia katalogowa (produktów, osób, pomieszczeń itp.),

  • fotografia okolicznościowa (przyjęć, spotkań branżowych, eventów, itp.),

  • fotografia ślubna (błogosławieństwo, droga do kościoła, ślub, wesele, sesje w plenerze, itp.),

  • fotografia portretowa (do paszportów, do legitymacji, zdjęcia nagrobkowe itp.),

  • fotografia mody (na pokazach, indywidualne ujęcia, fotografia pozowana itp. ),

  • fotografia produktu (do katalogów, ulotek, na billboardy, do bannerów itp.).

Zapytaj o szczegóły już TERAZ!