flash
 

Kostki reklamowe

MAGICZNA KOSTKA REKLAMOWA, Agencja Reklamowa ARS NOMINEM Kraków, Warszawa poleca modny i ponadczasowy gadżet o nazwie magiczna kostka popularnie zwany także: sześcian obrazkowy, logiczny sześcian, kostka obrazkowa. Magiczna kostka to nazwa oryginalnego, nowatorskiego pomysłu na nośnik reklamy i jednocześnie zabawkę logiczną. Istotą pomysłu polega na specjalnym, unikatowym połączeniu 8 jednakowych kostek sześciennych. Połączone elastycznym zawiasem wybrane krawędzie małych kostek umożliwiają ich przemieszczanie i tym samym zmianę kształtu całej ośmioelementowej bryły. Po kilku cyklicznych obrotach kostek uzyskuje się zawsze duży sześcian ale za każdym razem z innymi płaszczyznami małych kostek tworzących obraz. Możliwość sekwencyjnego obracania daje efekt zabawy logicznej podobnie jak w KOSTCE RUBIKA. Bryła stanowiąca sześcian logiczny składa się z 8 małych kostek. Każda mała kostka ma 6 ścian, a to tworzy 48 różnych, małych płaszczyzn układających się w mozaikę lub jeden duży czytelny obraz. Jednorazowo widocznych jest 6 zdjęć, 6 pozostałych ukryte jest wewnątrz magicznej bryły. 

Odnalezienie schowanych obrazów jest zadaniem logicznym z jednoczesnym aspektem poznawczym i edukacyjnym. W ten sposób ekspozycja 12 zdjęć pocztówkowych oglądana jest kilkukrotnie, a osoba zaangażowana w układankę logiczną poznaje jednocześnie obrazy miasta, eksponaty muzealne, oferowane technologie, itp. 

Kostka może zawierać dowolną grafikę (zdjęcia lub np. kalendarz), wymiary: 8 x 8 cm, zadruk na każdym okienku w pełnym kolorze. 

Minimalne zamówienie 50 szt. Krótkie terminy realizacji !
Kostki są produkowane w Polsce - wspieraj Polskie firmy! 

Do kostek polecamy przeźroczyste pudełko lub pełnokolorową banderolkę z logo firmy lub inną dowolną grafiką.

Zapytaj o szczegóły już TERAZ!