flash
 

Clipy do papieru

Agencja Reklamowa ARS NOMINEM Kraków, Warszawa poleca innowacyjny gadżet idealny do każdego biura i firmy w postaci klipów do papieru. W Ars Nominem uważamy, że najważniejsze jest kilka pierwszych sekund kontaktu z reklamą. Właśnie wtedy odbiorca decyduje, co zrobić z przesyłką: przeczytać, czy wyrzucić.

Klipy do papieru, to sposób na subtelny przekaz reklamy, który zwiększy skuteczność kampanii korespondencyjnej. Właśnie dlatego nasza Agencja proponuje wszystkim Klientom najnowsze klipy do papieru z logo firmy lub innym dowolnym nadrukiem. Proponowane przez nas produkty, będące jednocześnie przekazem reklamowym, w subtelny sposób przykuwają uwagę do przekazywanej korespondencji.
Po przesłaniu do naszej Agecji loga lub znaku graficznego jaki ma zostać umieszczony na klipie przesyłamy wizualizację i wykonana na jej podstawie kalkulację na wybraną ilość klipów. Każdy klip pakujemy w dowolne opakowanie (etui, opakowanie specjalne itp), w tym stadardowo GRATIS w biurowe pudełka.
 
A wszystko to, przy wykorzystaniu minimalnych nakładów na odbiorcę. Codzienne korzystanie z Markclipów, aXionclipów, Wingclipów oraz Cornerclipów poprawi wizerunek każdej firmy!

Zapyta o szczegóły już TERAZ